HTC spustilo web začínáme – nastavte telefon z Internetu

0

Pravděpodobně tou nejnepříjemnější věcí na koupi nového telefonu je nutnost znovu nastavovat všechny účty, instalovat základní aplikace a přizpůsobovat domovské obrazovky. Celý proces je navíc o to otravnější, že jej musíte zvládnout na malém displeji, který obzvláště na psaní dlouhých hesel opravdu ideální není.

A právě pro lidi, kterým tento problém vadí, dnes HTC spustilo nový portál HTC Začínáme. Skrze něj lze vybrané telefony, mezi kterými byl v době psaní článku bohužel jen HTC One X+, vzdáleně nastavit.

Konkrétně je možné přidat účty různorodých služeb (dropbox, google, exchange, hotmail, další emaily), vybrat pozadí a tón vyzvánění, upravit vzhled uzamčené obrazovky, předinstalovat určité aplikace, kompletně nastavit widgety domovských obrazovek a zadat oblíbené záložky do internetového prohlížeče.

Pro přenesení údajů do telefonu stačí jen zadaný HTC účet a aktivní internet, v podstatě se tak pomocí tohoto online nástroje můžete kompletně vyhnout klasickému prvnímu nastavování.

HTC bohužel nikde neuvedlo, jestli je novinka vázaná na HTC Sense 4+ a tedy, jestli se jí se slíbenou aktualizací dočkáme i na původních zařízeních HTC One řady.

Zdroj & link: HTC via talk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here