HTC představilo mobilní subwoofer a modré varianty vlajkové lodi One a One mini

0

Vedle dvojice telefonů střední třídy Desire 601 a Desire 300 představil tchajwanský výrobce HTC včera večer také novou barevnou variantu k HTC One a One mini a poměrně zajímavé příslušenství.

 bluem7-1m7-colors

Jak bylo už dopředu jasné, tak nová barevná varianta je modrá. Oproti předchozím únikům jde ale o výrazně světější modrou, která – mohu-li soudit – telefonu sedne ještě o trochu více, než původně spekulovaná tmavší. Celkově bych si dovolil tvrdit, že jde o zdaleka nejstylovější variantu HTC One a tím pádem skoro i telefon vůbec.

Oním novým příslušenstvím je pak subwoofer HTC BoomBass. Jak už název napovídá, tak nepůjde o externí reproduktor, ale opravdu pouze o subwoofer, který bude telefonu jen pomáhat s bassy a celkově nižšími polohami, zatímco reproduktory telefonu zařídí polohy střední a vyšší.

Navzdory svým velikostem, půjde o krabičku s rozměry pouhých 64x64x64 milimetrů, nabídne integrovanou baterii s kapacitou 1200 mAh, která dokáže udržet zařízení hrát až 9 hodin. K telefonu se bude připojovat přes Bluetooth 3.0, pro spárování půjde využít NFC.

Co se týče datumů zahájení prodeje. Ani u HTC BoomBass ani modrých variant telefonů zatím nebyla potvrzena dostupnost v České republice. Celosvětové zahájení prodeje se ale očekává na konec třetího až čtvrté čtvrtletí letošního roku.

d8-boombase

http://www.youtube.com/watch?v=7XQgPQieWi0

Zdroj: acentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here