HTC pořádá 15. října tiskovou konferenci. Jakou novinku představí?

0

HTC cina tiskovka

HTC začíná rozesílat pozvánky na mezinárodní tiskovou konference, která se budou konat 15. října v Číně. Další dvě akce by měl výrobce uspořádat do konce příštího týdne v Hongkongu a na Taiwanu. Není tedy pochyb o tom, že HTC představí 15. října nějaké nové zařízení. Podle The Wall Street Journal bychom se v tento den měli dočkat dlouho očekávaného tabletofonu HTC One Max.

HTC One Max 4 HTC One Max 5

HTC One Max by mělo mít 5,9″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, 2GB RAM, 16GB vnitřní paměť a baterii o kapacitě 3 300 mAh. Otazník dlouho visel nad procesorem. Od počátku se spekulovalo o Snapdragonu 800, ale podle posledních informací HTC použije slabší Snapdragon 600 taktovaný na 1,7 GHz.

Chybět nejspíš nebudou vychytávky známé z běžného HTC One, jako například hliníkové tělo, ultrapixelový fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů s technologiemi BoomSound a Beats Audio, infraport nebo Android 4.3 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense. Cena HTC One Max na domácím trhu by měla být 23 900 taiwanských dolarů, v přepočtu necelých 15 500 Kč.

zdroj: The Verge via HTC Source

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here