HTC One V se bude prodávat také v černém a fialovém provedení

0

HTC One V, nejlevnější novinka, kterou taiwanský výrobce představil na veletrhu MWC 2012 v Barceloně, se nejspíš bude prodávat celkem ve třech barevných provedeních. Kromě klasické šedé zveřejnil japonský web Blog of Mobile obrázky tohoto telefonu s fialovým a černým krytem. Zatím není jasné, na jakých trzích se tato barevná provedení objeví.

HTC One V je vybaveno 3,7″ displejem (Super LCD 2) s rozlišením 480 x 800, jednojádrovým procesorem s taktem 1 GHz, 512MB RAM a 4GB vnitřní pamětí. Nesmíme zapomenout dodat, že majitelé telefonu získají 25GB prostor v cloudovém úložišti DropBox, které by mělo být integrováno přímo do uživatelského rozhraní telefonu. Paměť lze rozšířit také díky slotu na microSD karty.

Na zadní straně telefonu najdeme 5megapixelový fotoaparát, který má novou technologii HTC ImageChip. Ta by měla zajišťovat například kvalitnější fotografie i za nepříznivých podmínek a rychlejší spouštění fotoaparátu i pořizování snímků. Vylepšení všech částí, včetně objektivu, snímače a softwaru, by mělo přispět k mnohem lepšímu fotoaparátu unových telefonů HTC. Právě tato část byla největší slabinou u předchozích modelů taiwanského výrobce.

Operačním systémem HTC One V je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 3.6 a podporou technologie Beats Audio pro kvalitnější zážitek při poslechu hudby.

HTC One V má příjemné rozměry 120,3 x 59,7 x 9,24 a také kultovní „bradu“ v dolní části přístroje, kterou můžeme znát z HTC Hero nebo HTC Legend.

Novinka by se měla začít prodávat během letošního dubna za méně něž 8000 Kč. HTC One V zařadí do nabídky také všichni tři čeští operátoři.

via uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here