HTC One se v USA prodává dobře, ale na Samsung Galaxy S4 nestačí

0

HTC One vs Samsung Galaxy S4

Má HTC One šanci porazit Samsung Galaxy S4, tedy nástupce Galaxy S III, který byl minulý rok nejrychleji prodávaným smartphonem v historii? Vzhledem k tomu, že dostupnost novinky taiwanského výrobce není v Evropě zrovna růžová, musíme pro první srovnání do zámoří. První náznak, jak se budou ubírat prodeje obou vlajkových modelů, nám poskytuje pohled na prodej u dvou významných amerických operátorů, Sprint a AT&T.

Během průzkumu byla zjišťována prodejnost obou modelů ve dvaceti pobočkách zmíněných operátorů v Los Angeles. Všichni se shodují na tom, že se HTC One prodává velmi dobře, ale konkurenční Samsung Galaxy S4 jde na odbyt ještě lépe. I přesto, že se HTC One prodává od 19. dubna a SGS4 se na pultech obchodů objevilo až 27. dubna, se v součtu prodalo více vlajkových modelů jihokorejského výrobce.

Zajímavá je také zkušenost jednoho pracovníka na pobočce operátora Sprint, podle kterého lidé mnohem častěji reklamují HTC One. Nejčastějšími problémy tohoto smartphonu jsou prozatím mrtvé pixely na displeji a problémy s kvalitou reproduktorů. Nutno však dodat, že jde jen o výrobní vady, které se u prvních sérií různých smartphonů objevují velmi často.

zdroj: Phone Arena

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here