HTC One se barev nebojí, nyní možná i ve zlatém provedení

0

HTCgold

Byť se celkově společnosti HTC příliš nedaří, což dokazují hlavně hospodářské výsledky, výrobce nehází flintu do žita a snaží se situaci řešit. Jedním z modelů, který může společnosti pomoc je HTC One, ten se stal oblíbeným nejen u uživatelů, ale i u odborné veřejnosti. A hlavně, je to model, který se konkurence nebojí.

Už v minulosti jsme informovali o luxusním zlatém HTC One, tehdy se jednalo o pozlacené zařízení 24-karátovým zlatem z dílny britské společnosti Goldgenie. Ovšem dnes mluvíme o „obyčejné“ zlaté variantě. Ta je sice v pořadí už pátá, ale není vůbec jasné, zda se modelu One v této barvě opravdu dočkáme, oficiálně se zatím nikdo ze společnosti HTC nevyjádřil.

Právě ve spojitosti se zlatou barvou nejde opomenout nedávno představený iPhone 5S, který bude k dostání také v několika barevných provedeních, mimo jiné ve zlatém. A právě tato barva sklidila možná největší úspěch. Bude snad zlaté HTC One odpovědí na představení nového iPhonu?

Nezbývá než čekat, objeví-li se nějaké další informace nebo přímo vyjádření HTC. Ovšem vedle originální černé a stříbrné, by se zlatá dokonale hodila. Americký operátor Sprint nabízí model v červené barvě a slyšet jsme mohli dokonce o stylové modré.

zdroj: phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here