HTC One ME je první mobil s Helio X10

0

HTC dneska oficiálně představilo model One ME, který je světově první telefon, který je poháněn osmijádrovým procesorem MediaTek Helio X10 se 64bitovou architekturou a taktem 2,2 GHz.

Po stránce designu se plně naplnily spekulace a HTC One ME si bere prvky z HTC One E9 a E9+. Novinka přináší plastové tělo, které je vyztuženo kovovým rámečkem na boku. Pod displejem (a tlustým spodním rámečkem) se nachází dokonce senzor otisku prstu, který není ani v HTC One M9.

 HTC-One-ME HTC-One-ME (1) HTC-One-ME (2)

Na přední straně se usadil 5,2″ QuadHD (2560 x 1440px) displej, který je obklopen dvěma Boom Sound reproduktory s Dolby Surround zvukem. Kromě osmijádrového procesoru se o vnitřní výkon starají 3 GB RAM. Vnitřní úložiště se zastavilo na hodnotě 32GB rozšiřitelnou o MicroSD karty. Zadní fotoaparát nabízí rozlišení 20MP s podporou 4K videa a duálním bleskem. Přední fotoaparát je o rozlišení 4MP s technologií UltraPixel. Mezi další vychytávky patří slot na dvě SIM karty, LTE a 2840 mAh.

HTC pustí One ME do prodeje nejdřív v Asii (světová dostupnost zatím není jistá) ve třech barvách (meteor grey, gold sepia a rose gold), které můžete vidět na fotkách u našeho článku. Cena zatím nebyla oznámena.

 HTC-One-ME (3) HTC-One-ME (4) HTC-One-ME (5)

Zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here