HTC One Max se prodává ve zlaté a červené barvě. Zatím jen v Asii

0

HTC One Max gold

HTC One Max se dočkalo dvou nových barevných variant. Na Taiwanu a v Hongkongu představil výrobce svůj šestipalcový tabletofon v červené a zlaté barvě. Cena ani výbava se ve srovnání s jinými variantami nezměnila.

Zatím není jasné, zda se nových barev dočkáme i v České republice. V současné době je u nás HTC One Max k sehnání jen ve stříbrné variantě, zatímco na vybraných asijských trzích se tabletofon prodává ve čtyřech barvách. Kromě už třech zmíněných je k dostání ještě v černé, která byla představena v polovině prosince.

htc one max red

Připomeňme, že tabletofon je vybaven 5,9″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 600 s frekvencí 1,7 GHz, 2 GB RAM a 16GB vnitřní pamětí s možností rozšíření skrze slot na micro SD karty.

Zajímavostí je čtečka otisků prstů a několik vychytávek známých z HTC One, jako například dvojice předních stereo reproduktorů BoomSound nebo fotoaparát UltraPixel. Baterie HTC One Max má kapacitu 3 300 mAh a operačním systémem je Android 4.3 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Sense 5.5.

zdroj: GSM Insider, Android Community

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here