HTC One M8 nyní v červené a růžové barvě

2

HTC se rozhodlo začít prodávat model One M8 také v dalších barvách. V Evropě se chystá prodej růžové a červené varianty. Stejně jako v minulém roce s těmito barvami cílí zejména na dámskou část trhu.

ruzred

Červená varianta One M8 je exkluzivně v prodeji již nyní u amerického operátora Verizon. Ostatní operátoři, jako třeba O2 začnou model prodávat 7. srpna, tedy alespoň ve Velké Británii. Růžovou lze předobjednávat, ale expedice začne také až 7. srpna. V České republice by měla být dostupnost podobná.

HTC One M8 navazuje na loňský model. Novinka se však dočkala několika inovací včetně částečné úpravy designu. Telefon nabízí kvalitní zpracování kovového těla, dobrý displej, výbornou výbavu a velmi kvalitní stereo reproduktory. Telefon je osazen Super LCD3 5″ displejem s rozlišením 1 920 × 1 080 px. Uvnitř bychom našli čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz a také grafický čip Adreno 330. Operační paměť 2GB je dostatečná pro všechny operace. Potěší mimo jiné také kapacita baterie – 2 600 mAh, u které se uvádí pohotovostní doba téměř 21 dní.

zdroj: pocketnow

2 KOMENTÁŘE

  1. Máte chybku: Super LCD 3,5″ displejem – myslel sem, že je to SLCD3 5″ 😀
    S 3,5″ display sem netušil, že existuje…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here