HTC nestihne dodat Android 5.0 na HTC ONE včas

7

Po oznámení Androidu Lollipop na vývojářské konferenci Google I/O 2014 slíbilo HTC, že na své modely HTC ONE (M8) a ONE (M7) dodá novou verzi Androidu v USA do 90 dnů od vypuštění. Dnes jsme se na Twitteru mohli dozvědět, že se tak bohužel nestane, protože Lollipop stále obsahuje různé bugy, které se Google snaží opravit pomocí menších updatů, což HTC nevyhovuje, a proto se rozhodlo vyčkat.

  HTC-One-M8-M7-Android-Lollipop-update-no-90-days-2 htc-sense-7-lockscreen-multitasking

Zdroj: Twitter, phonearena.com

7 KOMENTÁŘE

   • My si tykáme?
    Kolik a jaké aplikace používáte? Když jsem udělal upgrade z KitKatu (tím myslím čistá instalace a pak nainstalování těch samých aplikací kromě nepodporovaných), je systém jako zpomalený film. Přepínání aplikací potřebuje několik sekund na naběhnutí, to samé reakce tlačítka home. Je to pomalejší i na úplně čisté instalaci. Zatímco Kitkat je naprosto v pohodě, Lollipop se vleče. A nejsem sám, kdo si stěžuje bohužel zatím se nepodařilo zjistit, kde je problém. Na čistém Androidu to nedělá.
    Pro mě byl návrat na KitKat vysvobozením.

    • A mám ti snad vykat na androidmarketu ? 😀 si děláš prd.. ne? No pokud čtu na ruzných fórech problémy máš pokažde ty s něčím ale pokažde, používám dost apl kolem 100 a říkám nemám prioblém .) a sem spokojený..

 1. Vždyť už jsem ho tento týden na M8 obdržel a všechno šlape naprosto perfektně, žádný bugy jsem nezaznamenal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here