HTC: „Konkurence se nebojíme, chystáme velké inovace.“

2

Ačkoliv není HTC v současné době v nejlepší situaci na přeplněném trhu s chytrými telefony, neztrácí tento tchajwanský výrobce naději. Alespoň to tvrdí Peter Chou, výkonný ředitel společnosti.

Peter Chou uvedl, že i když to není jednoduché, společnost v roce 2012 pokročí výrazně vpřed: „Konkurence je dobrá. Konkurence nás tlačí, pomáhá nám k lepší a rychlejší změně.“

„Naše konkurence je velmi silná. Překvapili nás jadernými zbraněmi, ale HTC je vynikající tým a silná armáda. Dobrý voják se nebojí bitvy.“ HTC údajně začalo ve druhém čtvrtletí loňského roku s reorganizací, jejíž cílem je zlepšení inovací, protože společnost nebyla spokojena se svým výkonem.

„Nebudeme dělat kompromisy v oblasti inovací. Chystáme se při zdokonalování využívat ještě větší nápady,“ dodal Peter Chou.

I když na letošním veletrhu CES nepředstavilo HTC nic nového s Androidem, můžeme se už nyní těšit na MWC v Barceloně. Tam by totiž společnost mohla představit nové telefony (a dokonce i tablety) se čtyřjádrovým procesorem a nejspíš také Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Nyní můžeme doufat, že se HTC znovu vrátí na špičku mezi výrobci zařízení s Androidem. Cílem k úspěchu jsou větší inovace v oblasti hardwaru, designu i softwaru.

zdroj: ft, pn

2 KOMENTÁŘE

  1. Veľká inovácia ružovej na fotkách. Tento krát sýtejšia a výraznejšia ako kedykoľvek predtým 😀 Chcelo by to nástupcu HD2. Niečo čo vyrazí dych. Alebo sa nechať inšpirovať Nokie E90

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here