HTC bude představovat již 19. února před MWC; Samsung si uspořádá vlastní akci

2

mwc12_brand

„Čím větší veletrhy, tím menší veletrhy“ je zřejmě tou pravou větou, která by mohla jednoduše shrnout valnou většinu větších veletrhů elektroniky posledních let. Čím větší věhlas totiž tyto akce získávali, tím více známějších výrobců se rozhodlo, že aby v jejich informačním šumu nepřišly o pozornost, tak si raději připraví vlastní soukromou akci a klíčové produkty přestaví až na ní.

Pomineme-li Apple, který na velkých veletrzích nepředstavuje již několik let, tak si v posledních několika letech začal vlastní akce zařizovat kupříkladu Samsung, HTC a v poslední době částečně třeba i Sony.

A právě první dva jmenovaní – Samsung a HTC se podle aktuálních informací vyhnou i letošnímu ročníku mezinárodního mobilního veletrhu v Barceloně (MWC) konaného od 25. do 28. února.

První z nich, Samsung, konkrétně podle zdrojů serveru Pocket-Lint nebude mít na veletrhu dokonce vůbec žádnou veřejnou prezentaci. Na samotném veletrhu jako takovém sice chybět nebude, měl by mít pronajaté nějaké místnosti, kde bude současná zařízení ukazovat, nic nového a to ani menšího by ale představit neměl.

Naopak o sto šest by měl představovat na vlastní akci – Samsung Unpacked eventu, který by se podle aktuálních spekulací měl odehrát v březnu letošního roku. Na tom by měl Samsung uvést jak novou vlajkovou loď Samsung Galaxy S IV, ale zřejmě také novou řadu tabletu Galaxy Tab 3 a nový přírůstek do rodiny Note – Galaxy Note 8.

Samozřejmě je stále možné, že Samsung jen tak mezi řečí na veletrhu něco představí. V úvahu konkrétně přichází právě Note 8 a řada Galaxy Tab 3, osobně bych s tím ale spíše nepočítal.

Na rozdíl od Samsungu, u HTC je již vše jisté. Společnost totiž oficiálně oznámila, že veškeré novinky představí ještě před samotným veletrhem. Stát by se tak mělo 19. února 2013 v New Yorku od 15:15 našeho času.

Prozatím není jisté, co přesně tam HTC ukáže, vše ale naznačuje na novou mezinárodní vlajkovou loď HTC M7, o které jste se díky několika únikům mohli dočíst i na našich stránkách.

Zdroj: gsmarena, gsmarena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here