HTC 10 vs. Samsung Galaxy S7: zkoušky pádu! (video)

1

drop-testHTC 10 je nejnovější smartphone představený Tchaj-wanskou společností, na jehož ramena bylo položeno veliké břímě ze strany uživatelů HTC, ale i od společnosti, jelikož se na trhu nachází neuvěřitelná konkurence v podobě LG G5 a Galaxy S7. Dnes se tedypodíváme na výzvu mezi HTC 10 a Samsung Galaxy S7, jež se budou potýkat s pády na asfalt.

Ano, jde o nové pádové zkoušky, prováděné najednom YouTube kanálu PhoneBuff, kteří na to mají speciální stroj. Více ve videu, které naleznete v dolní části článku.

Oba smartphony, i když jde o skutečné vlajkové lodě, tak mají byť jen v detailech trochu rozlišné komponenty a použité materiály. Především jde o to, že Samsung použil na záda své vlajkové lodi sklo, kdežto HTC si vybralo hliník. Hned při pádu na záda jde vidět nevýhoda skla, které se prezentovalo různými trhlinami, zatímco HTC prošlo jen s pár menšími důlky.

Pád na okraj se podepsal více na HTC 10, které utrpělo znatelnější poškrábaní oproti Samsungu.

Nejtěžší zkouška, a to pád na přední sklo, ve kterém utrpěly oba smartphony praskliny, avšak Samsung Galaxy S7 měl popraskanou pouze jednu polovinu, ale zato po prvním pádu se displej od Samsungu již nevzpamatoval a přestal reagovat, kdežto HTC fungovalo plynule.

Samsung tedy skončil, a tak se lidé z PhoneBuff rozhodli otestovat drsné HTC, a opakovaně jej shazovaly na čelní sklo. Telefon odolal 32 pádů potom přestal reagovat, jde o neuvěřitelný výkon v podobném testu.

youtu.be/tS3NLCPK4NI

zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here