HTC 10 obstálo v testu odolnosti výborně! (video)

0

HTC 10 test odolnostiSklo Gorilla Glass a kov, to jsou v mobilním světě určité symboly odolnosti a dnes to YouTuber JerryRigEverything, který je známý díky svým testům odolnosti smartphonů, potvrdil. Když se na HTC 10 podíváte, působí velice robustně, což se při testování potvrdilo, jelikož telefon byl na konci testování sice poškrábaný, ale plně funkční.

HTC 10 má konečně ochranné sklo pro objektivy obou fotoaparátů, což je pozitivní, protože loňský vlajkový model HTC si musel vystačit s plastem, který se dal poškrábat poměrně jednoduše. Na stupnici odolnosti vůči poškrábání displeje se HTC dostalo na úroveň 6-7. Pokud se Vám telefon v kapse poškrábe klíči nebo mincemi, tak půjdou tyto škrábance s největší pravděpodobností při troše úsilí setřít.

Plamenu obrazovka odolávala poměrně dlouho, ale vrátit se do původního stavu už trvalo o něco déle. Se čtečkou otisků prstů nebyly také žádné problémy, jelikož i při poškrábání fungovala bezchybně.

A konečně to nejdůležitější! HTC 10 se vůbec neohýbá a přestože se Jerry snažil smartphone ohnout několikrát, nepovedlo se mu to. Podívejte se níže na video, kde je HTC 10 podrobováno těmto zkouškám!

www.youtu.be/cQ62ixgzhrI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here