Hra Fruit Ninja chce následovat Angry Birds a dostat se na filmová plátna!

0

Fruit Ninja filmAngry Birds byla obyčejná hra, která však nakonec zaznamenala fenomenální úspěch, jelikož existují celé zábavní parky věnované této hře a nedávno byl vydán dokonce celovečerní film Angry Birds, na který jste si mohli zajít do kina i u nás. Teď to vypadá, že Fruit Ninja bude Angry Birds následovat a hra se také dočká svého celovečerního filmu.

Halfbrick Studios, se rozhodli pracovat po boku Vinson Studios, aby se ujistili, že jejich velmi populární mobilní hra Fruit Ninja se dočká své adaptace na filmová plátna. Vytvoření tohoto filmu bude každopádně oříšek, jelikož ve hře Fruit Ninja není moc postav ani zajímavý vývoj děje jako ve hře Angry Birds.

Fruit Ninja je přesto druhou nejprodávanější iOS hrou všech dob (hned za našimi opeřenými přáteli Angry Birds). Bude se jednat o rodinnou komedii, ve které se bude snažit banda ninjů ujistit o tom, že na světě už není žádné ovoce. Pro ty z nás, kteří milují banánové koktejly, či vychlazený vodní meloun to rozhodně vůbec není dobrá zpráva.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here