HP Slate 21 Pro – androidí all-in-one počítač pro business sféru

0

Veletrh CES 2014 v Las Vegas se zatím nese v duchu all-in-one počítačů s Androidem. Už jsme vás už informovali o novinkách z dílny Aceru a Lenova, svého zástupce však představil také Hewlett Packard. Jeho právě představené all-in-one PC s názvem Slate 21 Pro však není určeno pro domácnosti, ale především pro podnikovou sféru.

HP Slate 21 Pro

HP Slate 21 Pro disponuje 21,5″ dotykovým IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. O pohon zařízení se stará čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 4. K další výbavě, kterou uvádí vydaná tisková zpráva, patří Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0 a integrovaná webkamera s HD rozlišením.

Operačním systémem je Android 4.3 Jelly Bean s plným přístupem do Google Play Store a několika předinstalovanými aplikacemi, mezi kterými uživatelé najdou například plnou verzí kancelářského balíku Kingsoft Office Suite nebo cloudové úložiště Box s 50 GB zdarma. Vzhledem k cílení počítače na bussines sféru zmiňuje výrobce také vyšší míru zabezpečení a nástroj Citrix Receiver pro přístup k Windows aplikacím.

HP Slate 21 Pro byl zatím oznámen pro americký trh, kde se bude prodávat za 399 dolarů (8 000 Kč) včetně klávesnice a myši. Zatím není jasné, zda bude novinka někdy dostupná i na českém trhu.

zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here