Hodinky Gear S3 se začnou prodávat do měsíce a Samsung zvýšil jejich prodejní cíl o 60%

0

gear-s3Již před více než měsícem představil Samsung na veletrhu IFA 2016 v Berlíně nové chytré hodinky Gear S3. Tyto hodinky se zatím nikde neprodávají, ale to by se prý mělo podle nové zprávy z Jižní Koreje během měsíce změnit.

Hodinky Gear S3 údajně budou k dispozici „na většině trhů“ do konce října. Samsung si je údajně svými novými hodinkami velmi jistý, a to navzdory tomu, že jeho hlavní konkurent, kterým není samozřejmě nikdo jiný než Apple, nedávno také představil novou verzi svých chytrých hodinek.

Samsung zřejmě zvýšil prodejní cíl hodinek Gear S3 o 60%, a to ve srovnání s počtem všech chytrých hodinek a fitness náramků, které prodal v předchozím roce. Tohle číslo ve skutečnosti znamená, že společnost očekává prodání pěti milionů kusů hodinek Gear S3. Zatím však není jasné, zda se má tolik kusů hodinek prodat za rok, nebo za celou dobu prodeje. Pro porovnání Vám prozradíme, že Samsung prodal v loňském roce celkem 3,1 milionů kusů wearables.

Hodinky Gear S3 přichází ve variantě „Classic“ a „Frontier“, přičemž druhá zmíněná varianta přichází navíc s vestavěným 4G LTE připojením. Ceny by se měly alespoň v Evropě pohybovat okolo 400 € (asi 10 800 Kč).

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here