HandyGames chystají novou verzi strategické hry Townsmen pro Android

4

Herní studio HandyGames oznámilo na letošním veletrhu MWC 2012, že již brzy vydá novou verzi strategické hry Townsmen pro Android. Townsmen je slavná strategická hra, která byla pro telefony bez operačního systému poprvé vydána v roce 2003.

I přesto, že nová hra bude mít příjemnější uživatelské rozhraní a předělanou grafiku, nebudou chybět široké možnosti správy vašeho městečka. Townsmen se dočká rozšíření herních prvků, například delších výrobních řetězců i více možností správy budov. O hře také víme, že jednotlivé součásti i hotové výrobky a potraviny budete muset sami sbírat. Na rozdíl od předchozích dílů už nikde nebude žádný protivník, se kterým musíte válčit. Celkově by se tedy Townsmen měl přiblížit sociálním hrám typu City Ville, které jsou v současné době oblíbené na Androidu, Facebooku i jiných herních platformách.

Townsmen bude k dispozici jako „freemium“. To znamená, že si jej můžete stáhnout zdarma, za některé rozšířené prvky ve ale budete muset zaplatit přímo ve hře (in-game payment). Samozřejmě bude možné hrát bez zaplacení jediné koruny, pokud ale neradi čekáte, budete moct za peníze zrychlit jakoukoliv výrobu i produkci. Pochopitelně nebudou chybět ani běžné peníze, které vyděláváte přímo ve hře.

Nová verze hry Townsmen pro Android by měla být vydána už ve druhém čtvrtletí letošního roku.

Pokud si chcete zkrátit čekání na novou verzi, stáhněte si zatím zdarma z Android Marketu starší díl Townsmen 6: Revolution.

zdroj: dg

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here