Gorilla Glass slibuje méně odlesků

0

gglass4

Odolné sklo Gorilla Glass se rozšířilo napříč zařízeními, nenajdeme ho jen u chytrých telefonů apod. To dokazuje oblíbenost tohoto produktu. Společnost Corning, která je výrobcem, se nechala slyšet, že chystá čtvrtou generaci. Ta přinese mnoho inovací.

Ukázka čtvrté řady Gorilla Glass proběhla na MIT Mobile Technology Summite, kde Dr. Jeffrey Evenson prezentoval vlastnosti skla. Už na první pohled bylo možné vidět velmi dobrou odolnost vůči odleskům. To demonstruje obrázek, kde kolečko je pokryto speciální antireflexní vrstvou. Můžeme vidět, že rozdíl je obrovský. To však není všechno, sklo slibuje daleko lepší odolnost, než předchozí generace. Nejen před mechanickým poškozením, ale také před šmouhami a různými skvrnami. A dokonce před vznikem choroboplodných zárodků.

Zatím není jasné, kdy se čtvrté generace skla Gorilla Glass dočkáme. Ale určitě ho díky svým skvělým vlastnostem uvidíme na několika zařízeních, které budou udávat další směr chytrých zařízení. Tedy vlajkové lodě jednotlivých výrobců.

zdroj: androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here