Google zpřístupnil filmy v České republice

0

Google Play Movies & TV

České zastoupení společnosti Google dnes v noci zcela nepozorovaně spustilo službu filmů i u nás, v České republice. Tímto jsme se konečně dočkali očekávané služby, která u nás opět trochu vylepšila použitelnost této služby v České republice.

Filmy? Zatím jen v angličtině

Velkým zklamáním, které přišlo zároveň se spuštěním služby, je to, že všechny filmy, které jsou momentálně u nás v této službě dostupné, jsou pouze v angličtině. Včetně pohádek pro děti. K filmům jsou dostupné české a slovenské titulky.

Co se týče filmů v češtině, o nich se prozatím nic neví. Předpokládá se, že v průběhu několika týdnů/měsíců bychom ale mohli zpozorovat první české filmy na Google Play.

Cenová politika

Cenová politika je také poměrně nepotěšující zpráva – ceny jsou totiž momentálně poměrně vysoké. Zapůjčení filmu sice můžeme nalézt již od 30 korun, ale zakoupení filmu se pohybuje od 200 korun výš (záleží na stáří a popularitě díla).

V katalogu můžete ale lze najít i film za 10 korun (konkrétně film 2012), který ale nedisponuje českými a slovenskými titulky. Právě proto je cena třetinová (oproti nejlevnějším filmům).

Zde se ale očekává poměrně četných slev, popřípadě brzké zlevnění jednotlivých děl.

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jak se Vám líbí se Vám Google Movies?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here