Google už testuje Android 5.0 Key Lime Pie

1

Android 5.0 Key Lime Pie fake

Když letos v červenci Google představil Android 4.3, tedy jen jednu z dalších verzí Jelly Beanu, znamenalo to pro některé uživatele menší zklamání. Vypadá to však, že vývojáři už usilovně pracují na další verzi operačního systému se zeleným robotem ve znaku. S největší pravděpodobností se jedná o Android 5.0 se jménem Key Lime Pie, tedy limetkový koláč.

Zmínky o nové verzi Androidu s číslem sestavení KRS36B se objevila v bug tracking systému prohlížeče Chromium. Počáteční písmenko bylo dosud vždy shodné se jménem verze, takže je velmi pravděpodobné, že danou verzí bude právě Android 5.0 Key Lime Pie. Zařízeními, na kterých byl Key Lime Pie zachycen, jsou Nexus 4 a nový Nexus 7.

Zatím není jasné, jaké konkrétní novinky přinese Android 5.0, ale už nyní se pekuluje, že změny v designu i nabízených funkcích budou výrazné. Představení nové verze operačního systému plánuje Google nejspíš na letošní podzim. Spolu se softwarem by mohly být představeny také nová zařízení, konkrétně například vylepšený tablet Nexus 10 od Samsungu.

zdroj: Droid Life

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here