Google Smartwatch – Na co by se měl výrobce zaměřit

4

Smartwatch0

Uběhlo již pár měsíců od představení několika hodinek, jako jsou Galaxy Gear, Sony Smartwatch 2.generace, nebo Toq od Qualcommu. Naneštěstí zatím není nabídka široká a proto si nejspíš mnoho uživatelů počká na představení chytrých hodinek, které nebudou vyžadovat tolik kompromisů a mohly by  vypadat na první pohled jako hodinky běžné.

Bohužel se zatím neobjevily žádné informace, které by nám prozrazovaly, jaký hardware se v hodinkách objeví. Pravděpodobně Google si dá záležet na výdrži baterie, neboť je to jeden z hlavních faktorů, který ovlivní zákazníka před jeho zakoupením. Jak už bývá u výrobce zvykem, bude se snažit nabídnout takovou cenu, aby si je mohl pořídit téměř jakýkoliv nadšenec elektroniky, nebo běžný uživatel.

smartwatch1

Google by se měl poučit z chyb současných konkurenčních výrobců a nabídnout tak lepší řešení. Pokud uvažujete nad zakoupením hodinek, které nabídnou pár vychytávek a mohly by vypadat docela elegantně, nebylo by špatné si chvíli počkat.

Bohužel zatím nemáme informace o datumu představení, ale předpokládáme, že se tak stane ještě letos. Co všechno očekáváte od chytrých hodinek a co vám naopak u současných chybí ?

Zdroj: pocketnow.com

 

4 KOMENTÁŘE

  1. Neustále otázky, jak vyprovokovat čtenáře ke komentům, jsou zvláště u vašich příspěvků dost proti srsti.. Chtělo by to trochu omezit. Každý se umí vyjádřit, pokud to uzná za vhodné 😉

  2. Především by se měli zaměřit na uživatelské rozhraní, když vidím ten malý displej a jak je na něm plýtváno místem, tak se mi dělá špatně. Tady by seděly jak prdel na hrnec Metro dlaždice, když přehrávač, tak třeba 3 nebo 4 větší tlačítka viditelně graficky oddělené (i barevně). Kdo má pořád honit ty malé mrchy po displeji?

    S tím mám problém i u 7“ tabletu s HD rozlišením, kde jsou některé prvky, jako třeba křížky u jednotlivých listů prohlížeče, tak titěrné, že je jde jen stěží trefit a když, tak vždy až na několik pokusů. To má do příjemného ovládání opravdu daleko!

  3. cetl jste si to po sobe vubec? ta veta „Bohužel se zatím neobjevily žádné informace, které by nám prozrazovaly, jaký hardware se v hodinkách objeví.“ pusobi, jako by tam vůbec nepatrila…

  4. Pane Tomek, vlastníte hodinky analogové či digitální? Nosíte je na pravé či levé ruce? Jaký je průměr vašeho zápěstí? Zlomil jste si někdy v minulosti ruku či jinou končetinu? Jak dlouho jste měl sádru? Jaké bylo jméno ošetřujícího lékaře?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here