Google se snaží odstranit fragmentaci Androidu, koupil drawElements

2

drawele

Android má problém, docela vážný problém – Fragmentaci. Nicméně Google si toho je vědom a pracuje na vyřešení problému. Dokonce proto koupil společnost drawElements, akvizici oznámil nedávno. A drawElements jsou samozřejmě nadšení.

„S potěšením vám můžeme oznámit, že jsme se připojili ke společnosti Google. Děkujeme všem, kteří nám pomohli, jsme vděčni za vaši přízeň. Během několika příštích měsíců budeme spolupracovat s kolegy Android týmu na začlenění některých našich technologií do stránky pro testování kompatibility.“ Vyjádřilo se vedení drawElements.

Nedělejme si však iluzi, že se jedná o společnost, která má s fragmentací nějakou zkušenost. Google v tomto případě řeší problém trochu netradičně a nepřímočaře. drawElements se věnuje grafické analýze zařízení. První věcí po akvizici tak má být sjednocení manuálů pro vývojáře. A cena, kterou Google za akvizici zaplatil? Ta bohužel není známá, ale pohybuje se někde na úrovni několika desítek milionů dolarů.

zdroj: phandroid

2 KOMENTÁŘE

  1. To nemyslíte vážně, tu druhou větu, že? Samozřejmě se jedná o úplně jinou fragmentaci a takto si děláte docela ostudu…

    Jinak za překlad dobrá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here