Google Project Ara v prvních živých snímcích!

0

projectaarahandsoncopertinaProjekt Ara, tedy modulární smartphone společnosti Google se poprvé objevil na snímcích v celé své krás. Tento modulární smartphone se dostal do ruky kolegům z The Verge.

Včera Google oznámila dostupnost nového zařízení pro vývojáře na konci čtvrtého čtvrtletí tohoto roku a vstupu na trh Project Ara je naplánován na rok 2017. Od dnešního dne se začínají objevovat první hands-on snímky z projektu Ara , který se podle prvních dojmů zdá být revoluční.

Přestože došlo k revoluci ve smartphonu modulárním než u předchozích verzí, zůstaly některé funkce zachovány, jako například schopnost používat moduly prostřednictvím mechanismu, který používá magnety nebo možnost bezdrátově připojit každý modul k telefonu. Přístroj je při této příležitosti pouze prototyp.

Některé funkce jsou opravdu úžasné, jako například schopnost odstranit modul pouhým vyslovením fráze „Ok Google, vyjmi modul kamery“. Také bude možné vyjmout baterii bez nutnosti restartovat smartphone, jelikož mezi změnou bude mít telefon schopnost uložit si malé množství energie, které umožní odvrátit vypnutí.

ProjectAraHandsOnTV2 ProjectAraHandsOnTV11 ProjectAraHandsOnTV9 ProjectAraHandsOnTV8 ProjectAraHandsOnTV7 ProjectAraHandsOnTV6 ProjectAraHandsOnTV5 ProjectAraHandsOnTV4 ProjectAraHandsOnTV3

Podle prvních dojmů, od těch, kteří měli to štěstí se podívat na Project Ara, jsou velice pozitivní. Práce je stále mnoho a Google si je toho vědom, je totiž nutný určitý vztah mezi výrobci modulů, a je také potřeba propracovat design.

Projekt Ara od Googlu je ideálním kandidátem na změnu pravidel hry na trhu se smartphony.

zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here