Google připravuje 3. verzi Google TV

1

Pokud bychom měli z poslední doby vybrat nějaký produkt Googlu, který i přes poměrně velkou snahu firmy propadl, tak by volba padla zřejmě na Google TV. Ani relativně nízká cena ve spojení s velkým ekosystémem aplikací, který přinesla druhá verze, totiž nezvládla pokořit v západních zemích daleko více zakořeněné herní konzole, které již dávno přebraly role multimediálních center.

I tak to nicméně nevypadá, že by se Google plánoval tohoto potencionálně lukrativního segmentu vzdát. V pátek ráno totiž na chvíli zveřejnil video představující 3. verzi Google TV, která by měla přinést kompletní propojení s ekosystémem Google Play.

Samotné video z YouTube bohužel takřka okamžitě stáhl, přičemž se nikomu nepodařilo udělat kopii. I tak se z něj ale podařilo zjistit, že 3. verze Google TV nabídne hlavně Google Filmy a Hudbu a vylepšené hlasové ovládání.

Kdy se dočkáme jejího oficiálního vydání, zatím známo není. Vzhledem k nedostupnosti většiny služeb Google TV v České republice nám to ale bohužel může být docela jedno.

A co Vy? Chtěli byste Google TV i v České republice nebo je to pro Vás zbytečná služba?

Zdroj: acomunity

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here