Google představil novou asistentku: Google Assistant

0

Včera Google na konferenci I/O představil vylepšenou a novou asistentku, která by nám měla pomáhat ve skutečném světě, ať už jste zrovna na mobilu, na tabletu nebo používáte jiná zařízení.google-assistant

Google si velice dobře uvědomuje, proč lidé používají jeho vyhledávání – většinou chtějí zkrátka odpověď, chtějí pomoct. Za poslední roky se přitom značně zdokonalil algoritmus, díky čemuž Google lépe rozumí celému kontextu. A nyní toho hodlá využít ve prospěch svých uživatelů.

Díky nové asistence pojmenované Google Assistant budete mít největšího pomocníka na světě vždy po ruce. Pomocníka (nebo chcete-li pomocnici), který vám nejen ukáže, jaké zrovna dávají filmy v nejbližším kině, ale dokáže vybrat třeba filmy pro děti (pokud chcete jít jako rodina) a dokonce objednat lístky. Nebo pokud stojíte před nějakou památkou, stačí se zeptat, co to před vámi vlastně je – a Google na základě kontextu (vaší GPS polohy a dalších informací) okamžitě zjistít, oč jde. Koneckonců, podívejte se na krátké video, které novou službu krásně představuje.

youtu.be/p5DVeDWtA5U

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here