Google Play začal doporučovat aplikace, které by vás mohly zajímat

3

Jednou z výrazných nevýhod Google Play byla vždy skutečnost, že díky spoustě nekvalitních aplikací bylo takřka nemožné narazit pouhým prohledáváním na nějakou novinku, kterou by stálo za to stáhnout. Tento problém částečně řešily žebříčky a aplikace doporučené samotným Googlem, oboje však mělo své limity a nešlo o ideální řešení.

Tento týden si to naštěstí Google uvědomil a do Google Play implementoval záložku doporučené aplikace. Ty by měli být vybrány na základě vašich dřívějších aplikací, doporučení od přátel (+1 tlačítko) a celkové oblíbenosti ve vaší lokalitě, vcelku by tedy mělo teoreticky jít o spolehlivý nástroj.

U každé doporučené aplikace je navíc krátké zdůvodnění proč tam právě ona je, vcelku lehce lze tedy vyfiltrovat ty, které jsou doporučené například jen kvůli doporučení od přátel. Kromě aplikací samozřejmě doporučování funguje také u filmů, knih a muziky, ani jedno bohužel není v ČR dostupné.

A jak hledáte nové aplikace Vy?

Zdroj: apolice, svetandroida

3 KOMENTÁŘE

  1. Naučte se proboha, co je shoda podmĕtu s přísudkem, pane Houško. Váš pravopis je skutečnĕ otřesný! Jak můžete napsat takovou hrubku přímo do topicu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here