Google Play se dočká dárkových poukazů s kreditem

6

Takřka současně s novou verzí aplikace Google Play Store, která přinesla wishlist a předpověděla brzkou implementaci dárkových kódů se serveru androidcetral podařilo získat první fotografie kupónů na Google Play kredit.

Do Google Play tak s největší pravděpodobností bude implantován systém peněženky, který dovolí nakoupit kód za reálné peníze například v kamenném obchodě a sumu rovnou jeho hodnotě pak utratit na Google Play bez nutnosti používat kreditní kartu.

Díky tomu by mohli na Google Play konečně moci začít nakupovat i lidé bez karty nebo ti, kteří ji nechtějí prostě a jednoduše vystavovat případným nebezpečím internetu.

Bohužel je poměrně nízká pravděpodobnost, že se kreditové karty dostanou i do České republiky. Podobné služby jsou totiž v naprosté většině případů dostupné pouze v USA, případně pak ve v některých zemích západní Evropy, v podstatě nikdy ale ne u nás.

A co Vy? Uvítali byste kreditové karty v České republice nebo raději využijete pohodlí platební karty?

Zdroj: apolice, acentral,

6 KOMENTÁŘE

  1. tak na tohle sem cekal, konecne neco rozumneho. clovek aspon bude vedet, jak neutralne obdarovat Androidem vybaveneho jedince

  2. Osobně bych to uvítal, jelikož mi v mém věku (?) připadá zbytečné mít bankovní účet a tím získat kreditní kartu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here