Google Play bude pro komentáře u aplikací brzy vyžadovat Google+ profil

1

Google Play

Ačkoliv jsou komentáře u aplikací na Google Play veskrze užitečným nástrojem, který pomáhá odhadnout reálnou úroveň aplikace, tak jsou bohužel nemálokdy poměrně stupidní a čas od času se objeví i případ jejich kompletního zfalšování.

Naštěstí to tak už dost možná dlouho nebude, v aktuálně nejnovějším instalačním balíčku Google Play obchodu se totiž podařilo najít stopy naznačující, že bude pro psaní komentářů využívat informace z Google Play profilu.

Namísto anonymních informací tak u každého komentáře bude jméno a profilová fotka z Google+, v naprosté většině případů tedy pravdivé informace. A ačkoliv se tak z českých diskuzních serverů nemusí zdát, tak když člověk píše pod vlastním jménem a se svou fotkou, tak si většinou dává větší pozor, jestli nepíše úplnou blbost.

Kromě vyšší úrovně komentářů by mělo propojení s Google+ účtem přinést také možnost přímo kontaktovat autora komentáře vývojářem aplikace. Tuto informaci nicméně zatím nemáme potvrzenou.

Mimo toho by nová verze Google Play měla přinést také možnost nahlášení aplikace z důvodu, že je nebezpečná datům uloženým na zařízení, a nové integrované menu sdílení na Google+ (zřejmě sdílení komentářů u aplikací).

Zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here