Google Pixel: Snapdragon 820, 4 GB RAM a Android 7.1 Nougat s duální kamerou?

0

Nexus Sailfish a MarlinUniklé informace týkající se nového telefonu Google Pixel přicházejí neustále a z různých zdrojů. Google Pixel nyní prošel přes srovnávač Geekbench a také se nám naskytl pohled na obaly, které jsou pro tento telefon určené.

Benchmark neodhalil žádnou převratnou novinku, ale potvrdil, že telefony bude pohánět Snapdragon 820 se 4 GB operační paměti a přichystal nám také zajímavé překvapení, jelikož jako OS telefonu je uveden Android 7.1, což znamená, že s novými Pixely přijde také nově aktualizovaný Android Nougat.

gsmarena_002gsmarena_003gsmarena_004gsmarena_005

Oba „Pixely“ sice ponesou značku Google, ale vyrábět je má HTC, což potvrzuje i Global Certification Forum (GCF). Další novinkou je pro nás to, že modely Pixel i Pixel XL přijdou nejméně ve dvou variantách – USA a mezinárodní. Varianty pro USA mají připojení CDMA a mírně odlišná LTE pásma.

Pokud se pořádně podíváme na obaly pro 5,2“ Pixel a 5,5″ Pixel XL, můžeme si povšimnout velkého otvoru pro kameru, který je pro nás záhadou, jelikož zatím žádný únik nezmiňoval možné využití duální kamery.

gsmarena_006gsmarena_007gsmarena_008gsmarena_009

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here