Google Now už brzy na počítači

0

Aplikaci Google Now jistě dobře znáte ze svého Androidu. O jejím příchodu na počítače se spekulovalo už před nějakým časem a nyní je Google Now pro počítač velmi blízko.

google_now_chrome_canary

Google v poslední verzi alfa prohlížeče Chrome Canary, který je určen pro vývojáře, přidal funkci Oznámení. Ve stavovém řádku ve Windows se objeví zvoneček. Ten po rozkliknutí zobrazí různá oznámení (maily, kalendář apod.) a karty podobné těm z Google Now, zobrazující například počasí, výsledky zvolených sportovních zápasů či informace o dopravě.

Pro použití musíte být logicky přihlášeni v Chrome Canary a následně tuto notifikační funkci povolit přímo v prohlížeči. To provedete tak, že do adresního řádku zadáte následující příkaz: chrome://flags/#enable-google-now . Tím se otevře nová karta kde jednoduše povolíte položku Google Now.

Kdy se funkce oznámení včetně Google Now objeví v ostré verzi prohlížeče Chrome zatím není jasné, avšak pravděpodobně nebudeme dlouho čekat. Nedočkavci si samozřejmě mohou Chrome Canary stáhnout a vše vyzkoušet. Stažení Chrome Canary naleznete zde.

Zdroj: TalkAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here