Google naznačil brzké představení Androidu Key Lime Pie

6

Android key lime pie teaser 1

Ačkoliv se v posledních týdnech hovořilo o tom, že další představenou verzí Androidu bude opět Jelly Bean, nakonec se možná přece jenom dočkáme představení dlouho očekávaného Key Lime Pie.

Na Google I/O 2013 v San Francisku sice nová verze operačního systému představena nebyla, ale ani přesto si Google neodpustil dvojici vtipných drobností, kterými jistě nasadil mnohým fanouškům brouka do hlavy.

V jednom z videí z Goohgle I/O se krátce objeví animace postavičky Androida, která sedí na lavičce a pojídá limetkový koláč, kterému se v USA říká Key Lime Pie.

Druhou nápovědou je obrázek z RPG hry, ve které je několik postaviček se jmény Chrome, Jelly Bean a samozřejmě Key Lime Pie.

Android key lime pie teaser 2

Situace ohledně nové verze Androidu se nám tedy začíná docela komplikovat. Podle některých spekulací se jejího představení dočkáme už v červnu spolu s novým Nexusem 7 a bílým Nexusem 4.

zdroj: Droid Life

6 KOMENTÁŘE

  1. Je to napsané přímo v článku, že se to objevilo ve videu na Google I/O. Předpokládám, že si toho všimnul nějaký fanoušek/nadšenec a dal echo nějakému zahraničnímu serveru a od toho to následně androidmarket převzal 🙂

          • Videl som, ale iba krátko v obchode s elektronikou. Ja som len uvažoval podľa toho, že v druhej polovici obrazovky bol iPhone a myslel som, že tým chce Google poukázať na to, že je to aj na Appleovské stroje. Ale uznávam teda, že to mohol byť aj nový N7.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here