Google nabídne neomezený prostor skrze Drive pro vzdělávací účely

0

Google Drive už teď poskytuje svým uživatelům více prostoru, než by vlastně průměrný student využil. To však společnost nezastavilo od rozšiřování hranic.

google_drive_logo_3963

Pro ty, kteří ještě o Google Drive neslyšeli, se jedná o internetové uložiště, které nabízí až 15 GB úložného prostoru pro soubory všech druhů. Google se zkrátka postaral o to, aby měli jeho uživatelé všechny obrázky, texty, plány, kresby, zvukové nahrávky, videa a jiné na jednom místě.

Dnes byla ohlášena verze Google Drive for Education, která zajistí všem zákazníkům, využívajícím aplikace Google pro vzdělávání, žádné poplatky navíc. Hlavní výhodou novinky je neomezená kapacita úložného prostoru. Uživatelé mohou ukládat soubory až do velikosti 5 terabytů. Bez ohledu na to kdo by tak veliký soubor nahrával, musíme uznat, že 15 GB a 15 000 GB už je rozdíl. Odběratelé klasické verze by museli platit $99.99 měsíčně, aby jim bylo umožněno uložení takového giganta.

nexus2cee_photo-668x461

Součástí Google Drive for Education bude také přístup k Google Apps Vault (služba k vyhledávání a znovuzískání) a vylepšeným kontrolním nástrojům. Sečteno podtrženo, tato novinka může ušetřit nějaké peníze nejen studentům ale i institucím.

zdroj: http://www.androidpolice.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here