Google Music nově v 5 evropských zemích, bohužel zatím ne v České republice

2

Google play music

Ačkoliv by se z množství článků o rozšíření ostatních, tedy nejen s androidími aplikacemi souvisejících, služeb Google Play mohlo zdát, že už jsou hudba, hardware, filmy a knihy dostupné kromě České republiky v podstatě všude po vyspělém světě, tak to není ani zdaleka pravda. Dnešním dnem se však k tomuto ideálu všerozšíření Google Play zas o trochu posunul.

Služba Google Play Hudba se totiž počínaje dnešním ránem nově zpřístupnila uživatelům ze 7 zemí, Austrálie, Nového Zélandu, Rakouska, Portugalska, Belgie, Irska a Lucemburska. Konkrétně je v daných zemích nově dostupný jak samotný digitální obchod s muzikou, ale také služba Google Music umožňující nahrání vlastní hudby a následné streamování do libovolných zařízení.

Bohužel zatím nemáme žádné informace o tom, kdy by se služba mohla dostat i k nám do České republiky. Určitá naděje nicméně pomalu svítá. Nedávno uzavřená dohoda s nemalým počtem vydavatelství totiž Česko zahrnovala a navíc prostě a jednoduše už ubývají země, ve kterých by mohla být služba představena dříve.

Na druhou stranu, i přesto všechno pořád nejsme poslední zemí, která služby nemá. Třeba na hudbu čeká také ekonomicky daleko silnější Nizozemí, Brazilie a dokonce i Kanada.

PS: Spelling nazzi si mohou povšimnout chybičky ve zdroji 🙂

Via: googleplus

2 KOMENTÁŘE

  1. Pochybuju, ze by se nekdo znaly problematiky objevil, zvlast tady, ale jak je to s time-shiftimgem? Da se za device povazovat medium pro nahrani, tj. SD karta napr.?

    A ano, souvisi. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here