Google Maps dostaly malou aktualizaci vracející tlačítko offline map

3

google maps offline

Velká aktualizace Google Map se ještě ani nedostala ke všem uživatelům a americký gigant začal vydávat aktualizaci další, a to výrazně menší. Jedinou novinkou, kterou tento update přináší, je přidání tlačítka ke stažení map pro použití offline, které se nyní nachází pod kartou vyhledávání.

Offline mapy jsou v aplikaci dostupné už dlouho, poslední velká aktualizace však odstranila tlačítko pro aktivaci této funkce, což mezi uživateli způsobilo poměrně veliký rozruch. Offline mapy sice byly stále dostupné, ale bylo možné je aktivovat pouze pomocí fráze „ok maps“ zadané do pole pro vyhledávání.

Důvodem, proč Google tlačítko původně odstranil, je údajně zcela přepracovaná funkce offline map, která by se měla objevit v následujících dnech až týdnech. Celý případ potvrzuje, že v alespoň některých ohledech se americký gigant stále snaží vyslyšet ohlasy svých fanoušků.

zdroj: Google+

3 KOMENTÁŘE

  1. Ve skutecnosti to daleko vice ukazuje na naprosto otresne chovani. Pokud nebudu sledovat co se deje tak se muze stat ze mi najednou funkce, kterou pouzivam a pak se tam najednou zase vrati. Vrha to spatne svetlo na cely google.

  2. Posledni dobou na co google sahne to je propadak. Vubec nechapu o co muze jit. Vzdy jsem byl zastance google, vyuzival reader, latitude, vsechny ucil pouzivat gtalk a ted mi vsichni nadavaji za hangout.

    • Co já si vyslechl kvůli Hangouts! A ten úprk zpět ke Skype! No a netrvalo to krátce a Microsoft ho dokurvil skoro na úroveň Hangouts…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here