Google I/O 2014 bude primárně zaměřena na design

0

Registrace na Google I/O 2014 končí již dnes a jestli se na ni chcete letos podívat, měli byste co nejrychleji navštívit tento odkaz. Šanci na získání vstupenek však máte zhruba stejnou, jako první zájemci, kteří se registrovali už při otevření registrací. Google totiž bude losovat a vybírat zájemce podle dotazníku, který jste nuceni při registraci vyplnit. Podle spekulací budou však mírně zvýhodněni designéři. Letošní Google I/O by totiž měla být především o nich a jejich výtvorech.

Google IO 2014

Už několikrát jsme vás informovali o připravovaných redesignech různých stěžejních aplikacích Googlu. Letošní Google I/O tak pravděpodobně nebude jenom o nových službách, nýbrž především o aktualizaci těch stávajících. Konkrétně by se mělo jednat o GMail, Kalendář a podle posledních informací by nový vzhled neměl minout ani Google+.

Moto 360

Nesmíme ovšem zapomenout ani na Android Wear. Tento projekt určitě také dostane na letošní Google I/O svůj prostor. Primárně by však letošní vývojářská akce pod patronátem Googlu měla být zaměřena na tolik propíraný vzhled. Hlavní keynote se uskuteční 25. června a s největší pravděpodobností bude opět streamována skrze YouTube jak tomu bylo i v letech minulých.

Zdroj: androidbeat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here