Google Glass vám nově zobrazí všechny notifikace z vašeho smartphonu

0

Chytré brýle Google Glass dostávají další novou funkci. S tou sice přišly na trh už chytré hodinky s Android Wear a de facto na ní byl postaven veškerý marketing, ani u chytrých brýlí ovšem nejde o neužitečnou novinku. Na proskleném displeji se vám po poslední aktualizaci zobrazí i všechny notifikace z aplikací, jež byly už připraveny na spolupráci s Android Wear.

google-glass-notifications

V zásadě se nejedná o nic převratného a kdokoliv by mohl namítnou, že něco takového mělo být součástí Google Glass již dávno. Nezbývá než souhlasit a taky šlo o jeden z hlavních rozdílů oproti již několikrát zmiňovaném Android Wear. Chytré brýle byly však od začátku myšleny trochu jinak a spíše se počítalo, že by mohly téměř nahradit smartphony.

Google-Glass

To se ale díky technologickým limitům stále nepodařilo naplnit a v současnosti dávají smysl spíše jako doplněk standardního mobilu. V budoucnu možná skutečně nahradí už přežité chytré telefony, určitě to ovšem bude minimálně dalších několik let trvat. Nová funkcionalita je součástí aktualizované appky MyGlass a updatového firmwaru Google Glass.

Zdroj: engadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here