Google Glass: Poslední brýle si koupíte 19.ledna

0

Google Glass

Google ukončil Google Glass Explorer program, právě v rámci tohoto projektu se daly pořídit chytré brýle od Googlu za $1500. Jestliže toužíte mít tuto technologickou vychytávku v současné podobě doma, pak si pospěšte Google Glass budou v Google Play k dostání pouze do konce týdne. Poté se celý projekt v současné podobě i se šéfkou Ivy Ross přesune pod křídla Tonyho Fadella šéfa Nestu.

Zdali v budoucnosti uslyšíme o Google Glass bude záležet na tom zdali se podaří optimalizovat náklady na výrobu brýlí, při současné ceně $1500 si je pořídili pouze nadšenci. Google se nikdy proto neodhodlal pro milionovou sériovou výrobu, kdy by cena mohla rapidně klesnout dolů. I přes technický pokrok, který inženýři s brýlemi docílili se z nich nestal prodejní trhák.

Nezbývá než věřit manažerským schopnostem Tonyho Fadella, který stál za nejedním prodejním bestsellerem. Naposledy prorazil se svým inteligentním termostatem Nest. My v redakci věříme, že se mu povede obdobně i s Google Glass, které dokáže vrátit na trh s komplexním balíčkem služeb pro domácnosti a uživatelé.

Zdroj: plus.google.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here