Google Glass nejsou mrtvé, připravuje se nová verze

0

Google-Glass

Poté co Google ukončil letos v lednu ukončil prodej Google Glass v rámci programu Explorer, mnoho lidí a novinářů odsoudilo tento projekt k zániku. To však není pravda, jak potvrdil výkonný ředitel Erich Schmidt, Google do budoucna počítá s technologiemi použitými v Google Glass. Platforma Google Glass je natolik důležitá pro budoucnost Googlu, že je nemůžeme jen tak zahodit.

„My jsme ukončili program Explorer, tisk si bohužel tento krok vyložil jako ukončení celého projektu, což není pravda, “ řekl Schmidt pro Wall Street Jurnal “ Google umí zariskovat a kromě uprav na brýlích není nic dalšího co by mohlo naznačovat jejich konec. Google Glass je velká a velmi důležitá platforma pro Google, stejně jako samořídící auta a wearable zařízení na kterých bude potřeba pracovat ještě několik let. Je to stejné jako by jste tvrdili, že jsou samořiditelné vozidla zklamáním, jelikož Vás nedokáží dnes svézt.

Do budoucna se tak můžeme těšit na novou verzi Google Glass, která vznikne již pod taktovkou Tony Fadella šéfa Nestu. Podle zákulisních informací projdou brýle proměnou designu, bude vylepšena výdrž a o dodávku komponentů se postará Intel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here