Google dál rozšiřuje placení za digitální obsah skrze PayPal v Obchodu Play

1

V květnu letošního roku Google umožnil uživatelům ze 12 států platit za digitální obsah Obchodu Play i skrze PayPal. Dnes se tento seznam rozšířil o další šestici zemí, bohužel mezi nimi i nadále chybí Česká republika. Místo tuzemských zákazníků dostali přednost uživatelé Austrálie, Řecka nebo Portugalska.

google_play_by_silentward-d4sfsg4

Jednou z hlavních výhod PayPal je v možnosti platit na internetu i bez platební karty. Do internetové peněženky stačí poslat bankovním převodem požadovanou částku a tím si „nabít“ kredit. Díky němu můžete platit napříč internetem a nejvíce se platební bráně podařilo rozšířit po akvizici elektronickou tržnicí eBay.

paypal

I přes absence PayPal v českém Google Play máme stále jednu užitečnou alternativu. Krom platební karty můžeme využít i české mobilní operátory, kteří danou útratu připíšou do měsíčního vyúčtování nebo strhnou z kreditu na předplacence. Tato možnost je k dispozici už několik měsíců a využívá ji velká část uživatelů Androidu.

 

Zdroj: androidpolice

1 komentář

  1. Tak že když to nefunguje v našem státě, tak je ta zpráva v podstatě k ničemu 🙂 …. zkusím ještě přidat třeba zprávu, že v Kanadě jde platit za aplikace z klubové karty místního basketbalového klubu 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here