Google Cloud Print umožňuje odesílat dokumenty do zařízení s Androidem 4.0 ICS

0

Google Cloud Print je služba, která umožňuje tisknout dokumenty z vaší tiskárny, aniž byste potřebovali instalovat jakýkoliv dodatečný software. Stačí vám jen počítač, tablet nebo smartphone s internetovým prohlížečem. Mezi další výhody patří například možnost jednoduchého sdílení tisknutelných dokumentů s vašimi přáteli nebo spolupracovníky.

Nejnovější funkcí v Google Cloud Print je možnost odeslat přes tuto službu libovolný dokument do vašeho smartphonu nebo tabletu. Stačí, když si do svého zařízení s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich nainstalujete internetový prohlížeč Chrome Beta a přihlásíte se do svého Google účtu. Při používání Google Cloud Print se následně bude kromě dostupných tiskáren zobrazovat také váš smartphone či tablet. Nesmíme zapomenout dodat, že nezávisle na původním formátu bude dokument do telefonu odeslán jako PDF.

Další skvělou zprávou je, že po společnostech HP, Kodak a Epson začne své tiskárny připravovat pro Google Cloud Print také Canon. Ačkoliv je možné službu používat s jakoukoliv tiskárnou, jsou zařízení od výše uvedených výrobců připravena k využívání Google Cloud Print okamžitě po prvním spuštění.

zdroj: chbs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here