Google Apps z Androidu 4.2 Jelly Bean ke stažení

12

Kromě dvojice hlavních novinek, klávesnice a fotoaparátu, kterou jsme Vám ke stažení nabídli již před několika dny, byla v Androidu 4.2 Jelly Bean aktualizovaná také poměrně dlouhá řada dalších aplikací od Googlu, známých také pod názvem Google Apps.

A právě ty si nyní můžete stáhnout v jednom uceleném balíčku přímo předpřipraveném k následnému nainstalování na libovolné zařízení. Uživatel s přezdívkou @KillDroidHack se totiž trochu pohrabal ve svém Nexusu 4, vyextrahoval z něj všechny předinstalované aplikace, tedy například Google Play, kalendář, Gmail, atd. a zabalil je do jednoho instalovatelného .zipu.

Fungovat by teoreticky měli na jakémkoliv zařízení s Androidem 4.0 a vyšším. Potvrzená je nicméně pouze funkčnost na Deodex ROMkách postavených na Androidu 4.1.2 a 4.1.1. Nutné je také podotknout, že balíček údajně obsahuje lehce starší verzi klávesnice.

  • Stáhněte tento balíček
  • Překopírujte jej na SD kartu
  • Nabootujte do Recovery (CWM například)
  • Použijte Update from .zip

Zdroj: ASpin

12 KOMENTÁŘE

    • najed do nastavení a zálohování a obnovení dat tam by jsi to měl najít nebo vypni telefon pak drž tlačítko home a zapnutí než se ti ten režim zapne pak tam někde najdeš update from .zip … hodně štěstí :DDD

    • pokud tablet tak power button (tlacitko na zapnuti) volume up (zvuk nahoru) drz dohromady na 15 az 20 sekund, potom by se to mnelo na bootnout na Recovery. hodne stesti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here