Goat Simulator přichází s další porcí šílenosti

0

Jedna z nejujetějších Android her poslední doby, Goat Simulator, byla nedávno aktualizována, a to přidáním zbrusu nového levelu a více než zdvojnásobením různých šílených kostýmů a příslušenství pro potrhlou hlavní hrdinku (pro neznalé = kozu).

goat-sim

Tuto bizarní hříčku můžete sehnat v obchodě Google Play za aktuální cenu 89 Kč. Update je spojen s verzí 1.1.1 a můžete počítat s těmito změnami: doplnění o ruskou a japonskou lokalizaci, vyřešení problému s černou obrazovkou pro jistá zařízení, přidání nové mapy: Goat City Bay, spousty nových koz, ,,lízatelná helikoptéra“ (ano čtete správně), hyperrealistická fyzika vody a zaseklá prasata. Nezní to jako upgrade snů? 😀

Jako vždy se tým snažil vylepšit nějaké nejočividnější a nejhlavnější herní zádrhely, přesto ale budete muset skousnout absolutní absenci zákonů fyziky, abyste si tuto hru užili. Na druhou stranu však právě toto dělá z Goat Simulatoru tak velký fenomén. Takže se připravte na v normálním světě smrtelné pády, překroucené krky, občasné uvíznutí ve zdi a další úsměvné momenty.

Goat-Simulator-deadmau5-Helicopter-aa

Vyzkoušeli jste tuto hru nebo je to na Vás moc?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.androidauthority.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here