Gionee M6 a M6 Plus oficiálně: velké displeje, obrovské baterie a výborné zabezpečení

0

Společnost Gionee představila duo kovových, které nabízí velké displeje, baterie a vyšší bezpečnost.

Gionee M6

Menší varianta se jmenuje pouze M6, je vybavena 5,5″ AMOLED displejem s rozlišením 1080p a má 5 000 mAh baterii, která je doplněna také o velkorysou konfiguraci pamětí, kdy ta operační má 4 GB a interní 32, 64 nebo dokonce 128 GB.gio1Model M6 je poháněn okta-core procesorem na taktu 1,8 GHz. Na zadní straně najdeme 13 MP fotoaparát s duálním LED bleskem a čtečku otisků prstů.

Gionee M6 Plus

Větší varianta M6 Plus má velkou AMOLED obrazovku o úhlopříčce 6″ s rozlišením 1080p a baterie narostla na 6 020 mAh. Oba telefony podporují reverzní nabíjení, což znamená, že mohou fungovat jako akumulátory a nabíjet jiná zařízení.

 

gio2gio3

M6 Plus má také o něco rychlejší chipset, jelikož jeho okta-core procesor je taktován na 2 GHz. Operační paměť zůstala na 4 GB, ale je zmíněna pouze varianta s 64 GB úložištěm (pochybuji, že nebude k mání verze tohoto telefonu se 128 GB interní paměti).

Obě zařízení mají mít vyhrazený bezpečnostní čip, který nabídne 10 stupňů ochrany vašich osobních údajů. Čtečka otisků prstů je tak jen částí výborného zabezpečení.

gio4gio6

Je zajímavé, že 3,5 mm jack nabízí pouze klasická varianta M6, zatímco model M6 Plus nikoli.

Oba modely budou zahájeny v Číně, ale bohužel zatím nemáme data ani ceny.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here