Gingerbread pro LG Optimus 2X vyjde nejspíše do měsíce

6

Když se začal LG Optimus 2X prodávat s lehce problémovým Andriodem 2.2 FroYo byli si všichni ujištěni, že aktualizace na perníkový 2.3 přijde co nevidět. Co nevidět se bohužel oddalovalo a oddalovalo, a nyní to již začalo vypadat, že nevyjde snad nikdy.

Naštěstí zableskla naděje v podobě příspěvku na amerických fórech LG, kde si jeden z uživatelů posteskl, že perník na svém T-Mobile G2x asi uvidí až za několik měsíců. Na to mu člověk z LG odpověděl, že by byl velice překvapen, kdyby daná aktualizace nevyšla do měsíce.

Musíme však vzít v úvahu dvě skutečnosti. Zaprvé, jedná se jen a pouze o pocit jednoho člověka, ačkoliv pracujícího v LG. A za druhé, mluvíme tady o americké a hlavně T-Mobilem brandované verzi Optimusu 2X, aktualizace mezinárodní nebrandované verze může nakonec dopadnout úplně jinak.

I tak se jedná o pozitivní zprávu a je alespoň jisté, že se něco děje.

AKTUALIZOVÁNO: Bohužel podle jednoho z našich čtenářů, oznámilo české zastoupení LG, že ani samotné testování aktualizace určené pro evropský trh, nezačne dříve než v srpnu. Podle britského zastoupení se pak samotné vydání aktualizace plánuje až na listopad.

.

Zdroj: LG Forums, via TmoNews

6 KOMENTÁŘE

  1. Titulek tohoto článku je celkem zavádějící a autor nemá zjevně dostatek informací. První informace například od samotného LG CZ hovoří o testování 2.3 až v srpnu. Dále potvrdily, že aktualizace by měla být uvolněna na podzim.

    Dnes jsem se dozvěděl nejnovější informace od britského LG. K uvolnění aktualizace je plánováno na listopad. Bohužel americká varianta Optimusu a 2.3 pro ni byla již uveřejněna začátkem května – první leak. Takže v tomto případě možná platí, že majitelé této verze se brzo dočkají.

    V případě evropské varianty 02X ale platí, že dříve jak za čtvrt roku nelze očekávat 2.3

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here