Gameloft představil pět chystaných her pro Android

6

Gameloft představil seznam her, které se chystá v nejbližší době vydat. Tentokrát herní gigant potěší zejména méně náročné hráče. Po úspěších her Ice Age Village a Oregon Trail: American Settler se totiž znovu zaměřil na jednoduché hry, které mohou hrát děti i dospělí. Všechny tituly by měly být vydány v nejbližší době na platformách Android a iOS.

  • MY LITTLE PONY: Ve hře na motivy oblíbeného dětského seriálu „Můj malý Pony“ bude úkolem hráče vytvořit vlastní městečko Ponyville. Během hry na děti čeká nejen setkání se známými poníky, ale také mnoho zábavných miniher.
  • Monster Life: V této 3D hře s originálním designem se bude hráč starat o papírová monstra, cvičit je a plnit nejrůznější úkoly (např. boj s ostatními monstry).
  • Cosmic Colony: Děj hry se odehrává na tajemné planetě, kde hráč musí vytvořit vlastní prosperující kolonii a vydávat se na nejrůznější kosmické mise.
  • Kingdoms & Lords: Úkolem v této simulaci/strategii bude vytvořit vlastní království a armádu, které odolají nájezdům barbarů. Hráči budou také moct bojovat mezi sebou, z čehož vyplývá, že nejspíš půjde o hru s online multiplayerem.
  • UNO & Friends: Tato multiplatformní verze oblíbené karetní hry nabídne propracovaný multiplayer s chatem.

Očekáváme, že všechny hry bude možné stáhnout i hrát zdarma, ale více zábavy si jistě užijete až po využití mikrotransakcí.

zdroj: dg

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here