Gameloft na E3 oznámil 4 nové herní tituly

7

Konference E3 je v plném proudu a Gameloft oznámil čtveřici herních titulů, které možná oficiálně představí již dnes. Patří mezi ně Asphalt 7: Heat, The Amazing Spider-Man, Kingdoms & Lords a Cosmic Colony.

Asphalt 7: Heat

Asphalt 7 je nejnovějším vydáním závodní série Asphalt. Hratelnost hry zůstává více méně beze změň (čti: závodní hry na mobilních telefonech stále nejsou úplně komfortně hratelné), zatímco grafika a výběr vozidel se znatelně zlepšily. Zatím nebylo oznámeno žádné oficiální datum vydání.

The Amazing Spider-Man

Hra, která byla vytvořena na objednávku od studia, které nahrávalo nejnovější díl „pavoučího muže“, který se zanedlouho bude tlačit do kin. Prozkoumejte v kůži superhrdiny celé město a ubrantě ho proti ničemům. Vydání hry je plánováno na 28. června.

Kingdoms & Lords

K&L přináší krásnou 2D grafiku v podobě RPG tahové strategie. Očekávejte spoustu in-game možností nákupů k vylepšení vaší armády. Hra bude vydána 7. června.

Cosmic Colony

Cosmic Colony se zdá být dalším titulem od Gameloftu navrženým tak, aby soutěžil s konkurenčními vývojáři od Zynga v podobě budovatelské strategie mimozemské kolonie. Doposud nebylo stanoveno žádné datum vydání.

Zdroj: androidpolice.com

7 KOMENTÁŘE

  1. trošku zklamání pro mne od Gameloftu v době čtyřjádrových procesorů a tegra3 vydat takto „slabé“ hry…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here