Gameloft chystá oficiální hru k filmu The Amazing Spider-Man

0

Gameloft oznámil, že se stane tvůrcem oficiální mobilní hry k chystanému filmu The Amazing Spider-Man. Hra bude ve 3D a těšit se můžeme na velké množství misí, které se budou odehrávat ve známém prostředí a se známými postavami. V roli Spider-Mana bude úkolem hráče chránit občany města, vylepšovat své schopnosti, objevovat nové síly a samozřejmě porážet nepřátele. To jsou prozatím jediné informace, které ke hře máme.

Hra The Amazing Spider-Man pro Android bude vydána v den celosvětové premiéry filmu, tedy 3. července 2012. Gameloft při tvorbě hry spolupracuje se studiem Marvel, tvůrcem legendárního Spider-Mana.

O filmu The Amazing Spider-Man

http://www.youtube.com/watch?v=EaYf2bPX_TU

„The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, kterého v dětství opustili rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovoua společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství. Když Peter objeví tajemný kufřík, který náležel jeho otci, pustí se do pátrání po důvodech zmizení svých rodičů – které ho zavede přímo do společnosti Oscorp a do laboratoře dr. Curta Connorse, bývalého otcova kolegy. Zatímco je Spider-Manovi předurčeno, aby se střetl s Connorsovým alter-egem Lizardem, je Peter nucen učinit zásadní rozhodnutí o způsobu využití svých schopností, která navždy změní jeho život a definují povahu jeho cesty k hrdinství.“ zdroj: csfd.cz

zdroj: dg 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here