Gameloft chystá mobilní hru na motivy filmu Doba ledová 4

0

Gameloft a Fox Digital dnes uzavřeli partnerství, jehož výsledkem bude nová hra pro smartphony a tablety na motivy oblíbené série filmů Doba ledová (v originále Ice Age). Ve hře se při plnění nejrůznějších úkolů a miniher setkáme se známými postavami: mamutem Manny, lenochodem Sidem, šavlozubým tygrem Diegem a krysoveverkou Scrat.

I když zatím nebylo zveřejněno, pro jaké platformy bude hra dostupná, s největší pravděpodobností se Gameloft zaměří na operační systémy Android a iOS (iPhone, iPad, iPod).

Série filmů Doba ledová se s tržbou více než 4 miliardy dolarů stala celosvětovým trhákem. V červenci letošního roku by se do kin měl dostat čtvrtý film s názvem Doba ledová: Země v pohybu (Ice Age: Continental Drift). Z toho důvodu očekáváme, že právě v létě bude vydána i nová mobilní hra.

http://www.youtube.com/watch?v=fDR-tZU5r_4

„Jsme absolutně nadšeni z toho, že budeme nabízet oficiální hru Doba ledová pro smartphony a tablety. Do tohoto titulu jsme investovali opravdu mnoho a rozhodně jde o jednu z našich nejdůležitějších novinek v tomto roce.“
Gonzague de Vallois, senior viceprezident pro publikování ve společnosti Gameloft

zdroj: ta

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here