Galaxy Note 3 má problém s cyklickými restarty

7

note3

Samsung se v poslední době musí potýkat s kritikou na svůj nedávno představený tabletofon Galaxy Note 3. I přesto, že je to model velmi povedený, stále více se objevují problémy s nechtěnými restarty zařízení. Výrobce se prozatím k problému nevyjádřil.

Problém nastane ve chvíli, kdy proběhne aktualizace softwaru a poté chce uživatel stahovat aplikace z Google Play nebo jiných obchodů. V tomto případě se telefon restartuje a dostane do smyčky, kdy provádí restarty stále dokola. To se občas údajně stává i při uživatelském znovuspuštění zařízení. Jediným řešením je vytáhnout baterii. Model lze bez problému restartovat jen se zapnutým režimem letadlo.

Pravděpodobně však jde „pouze“ o softwarovou chybu, což je vždy lepší, než vadný hardware. Tak jako v mnoha případech, zřejmě i tady pomůže nová aktualizace zařízení, která opraví tuto i další chyby.

zdroj: ubergizmo

7 KOMENTÁŘE

  1. I ldyz je to jen softwarova chyba tak za 19 tisic by tam byt nemela a pokud se objevi tak ji HNED odstranit. Jsem zvedavej kdy to opravi…

  2. Přesně tohle mě dělá Note 10.1/2014. Čím víc aplikací nainstaluju, tím je to horší a nepomůže vůbec nic. Už jsem ho i obnovil na tovární nastavení a znovu celý nainstaloval, čímž jsem ztratil celkem přes týden, ale jsem tam kde sem byl…

      • Jo, pomáhá přepnout tablet do režimu Letadlo, pak problém zmizí. Pokud nepoužíváš 3G, ničemu to nevadí, WiFi může být normálně zapnuté. Ale jinak jsem tablet vrátil prodejci – takovej nedodělek a za tolik peněz? Díky, nechci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here